RESMi BAYi NO: AAR190615TUM

ASTROPAY SATIN AL
Astropay Nerelerde Kullanılır

BY IN Astropay, astropay alış veriş, astropay bayi, Astropay satın al, . . . On 22-11-2016

Astropay Kullanmak İstiyorum

Astropayın kullanım alanı git gide artmaktadır. Genel olarak sanal ortamlarda ve uluslar arası şirketlerde kullanılmaktadır. Astropay bir çok oyun ve eğlence sitesinde hızlı ödeme yapmak için tercih edilen en güvenilir para yatırma yöntemidir. Astropaycard satış siteleri 1 astropayın üzerine belli bir kar payı koyarak sizlere astropay satışını sunar.

 

Sanal astropay pini almak için sitemizin canlı destek bölümünden anında ve 7/24 online alışveriş yapabilirsiniz. Astropay sanal bir kart olup 16 haneli pin şeklinde, 4 haneli cvv kodu eklenerek ve tarih konularak satışa sunulur. Değişen dolar kuru ile fiyatlar esnektir ve buna bağlı olarak astropay fiyatları ucuzlar ve pahalanabilir. a

Güvenilir astropay almak için çok fazla site yoktur. Gerçek anlamda satış yapan bir kaç siteden biri tumpay.com‘dur. Tumpay olarak en uygun fiyatta astropay satışıyla sizlere hizmet vermeye çalışmaktayız.

Astropay kart minimum 5 usd olmak üzere 500 usd ye kadar belli miktarlarda satılır. Bütçenize göre astropayı satış temsilcimizden talep edebilirsiniz.

Astropay güvenilir, online alışverişlerde en hızlı yöntemdir. Sanal kart olarak talep edilen ve en çok kullanılan dolar bazlı bir pin kod sistemidir. Avantajlı bir ödeme yöntemidir, sizden özel bilgilerinizi, kart numaranızı, adres doğrulamanızı istemez.

 


SHARE THIS ON:

9 ay ago / No Comments

22

KAS

No

Comments

Astropay

Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

WRITE A COMMENT