RESMi BAYi NO: AAR190615TUM

ASTROPAY SATIN AL
Astropay Satın Alma

BY IN Astropay, astropay alış veriş, astropay bayi, Astropay satın al, . . . On 26-08-2016

Astropay Satın Alma

Astropay satın almak gelişen teknoloji ile artık çok daha kolay. Ülkemizde resmi olarka faaliyet gösteren çok az site vardır ve bunların ilki tumpay.com dur. İnternet ortamında sosyal mecralarda birçok astropay sitesi ile karşılaşmanız mümkün. Bunların bir çoğu fake site ve ard niyetli sitelerdir. Astropay kodlarınızı güvenli sitelerden yapmanızı ve kesinlikle reklamlı bir siteye gitmemeniz tavsiye ederiz. Astropay reklamları genelde amacı hizmet olmayan vurguncu sitelerdir. Bu konuda sizlere yardımcı olmak için en uygun fiyata ucuz astropayı sitemizden temin edebilirsiniz.

 

Astropayın satışını sitemiz ilk günüden itibaren hizmet vermektedir. Astropaycard genel olarak online alışveriş sitelerinde kullanılmaktadır. Birçok eğlence sitesinin vazgeçilmez bir ödeme kanalıdır, Astropay alımı oldukça basittir. Sitemiz canlı chat kısmına gelerek kaç USD almak istediğiniz belirtmeniz yeterlidir. Sitemizin uzman müşteri temsilcileri size banka konusunda yardımcı olacklardır. Astropay card 5 usd astropay,  10 usd astropay,  15 usd astropay,  20 usd astropay,  25 usd astropay,  30 usd astropay,  40 usd astropay,  50 usd astropay,  75 usd astropay,  100 usd astropay,  150 usd astropay,  200 usd astropay,  500 usd astropay olarak sitemiz tumpay astropay da satışa sunulmaktadır.

 

Astropay kodlar 16 haneli bir astropay şifresi, 4 haneli bir cvv kodu ve tarihten ibarettir. Kullanmak istediğiniz sitenin astropay kısmına girip size tumpay astropay tarafından verilen kodu eksiksiz ve doğru bir şekilde girerek kullanabilirsiniz. Astropayın miktarı anında sitenizin hesabına geçecektir.

 

 

 

tumpay astropay kart

Ucuz Astropay – Astropay

 

 

 

 

 

, , , , , , , , , , , , , , ,, , , , , , , , , , , ,, , , , , , , ,, , , , , , , , , , , , , , , , ,, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,,, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,  


SHARE THIS ON:

12 ay ago / No Comments

26

AğU

No

Comments

Astropay

Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

WRITE A COMMENT